Profesionální IT služby

TouchWARE Enterprise X2

Informační systém pro společnosti

Efektivnější práce s využitím moderních technologií
Informační systém TouchWARE Enterprise X2 umožňuje automatizaci obvyklých administrativních činností. Komunikuje s kancelářskými aplikacemi jako Microsoft Office, Open Office atd. Podporuje výměnu dat s bankami, zadávání platebních příkazů i import výpisů z bank, což znamená, že TouchWARE Enterprise X2 umí párovat platby i zobrazovat saldokonto. Systém umožňuje průběžné zobrazení, přenos a tisk zpracovávaných dat pro jejich využití v dalších, např. účetních systémech. Tiskové výstupy ukládá jako PDF nebo HTML či v jiném formátu. Ke všem objektům umí přiřazovat souborové přílohy – např. fotografie (i načtené z připojeného skeneru, kamery či digitálního fotoaparátu).

Non-stop on-line!
Vaše data budou kdykoliv dostupná, bezpečně uložena na serverech společnosti TouchWARE na páteři českého internetu ve střežené serverovně a pravidelně a automaticky zálohována. Díky systému vzdáleného přístupu neklade TouchWARE Enterprise velké nároky na vybavení provozoven výpočetní technikou, je proto možné být on-line z mobilních zařízení. Pro provoz systému není potřeba platit za správu IT - není potřeba server, odpadají výdaje na cesty techniků. TouchWARE Enterprise X2 samozřejmě umožňuje importovat data z různých programů, které klient využíval před zavedením systému. A ještě něco: on-line není jen práce se systémem, ale též asistence, kterou poskytuje společnost TouchWARE!

Plánujte lidské i finanční zdroje s rozmyslem:
Teprve při používání informačního systému budete moci plánovat práci se všemi disponibilními zdroji. Zpracovávaná data můžete filtrovat podle Vašich konkrétních potřeb. Získáte přehled o činnostech a vykonané práci zaměstnanců, což povede k poskytování lepších služeb a vyšší efektivitě a produktivitě jejich práce. Informační systém řeší vnitrofiremní komunikaci i komunikaci se zákazníkem. Pomáhá výrazně eliminovat úmyslné i neúmyslné chyby zaměstnanců.

Systém se neustálé vyvíjí...
Informační systém TouchWARE Enterprise X2 neustále zdokonalujeme nejen na základě moderních technologických trendů, ale, a to především, na základě vašich podnětů a přání. Pište nám na naše zákaznické fórum a my Vám vyjdeme vstříc – flexibilně upravíme program pro vás na míru. Kromě programu na míru nabízíme i kvalitní a rychlý servis, technickou podporu telefonickou či online. K dispozici je Vám tým speciálně vyškolených pracovníků. Zaučení Vám usnadní vstupní zaškolení.

Náhledy


Menu Diář    Menu Komunikace    Menu Sklad    Menu Obchod    Menu Doklady    Menu Doprava    Menu Projekty    Menu Oční optika    Menu Pokladny    Menu Nastavení    Menu Statistiky