Profesionální IT služby

Pronájem serverů


Pronájem serverů


ServerOutsourcing

Bezpečné, rychlé, zálohované a nestárnoucí servery všeho druhu bez velkých vstupních nákladů?
Jste malá nebo střední firma a řešíte nákup nového serveru jakéhokoli druhu? Jste si jisti, že jej musíte kupovat? Proč si jej jen nepronajmout!

Servery bez starostí
Nabízíme Vám pronájem těchto typů serverů: souborový server, mailserver, databázový server, terminálový server, proxy server, BlackBerry server, aplikační server, a to na platformě Windows i Linux.

Jak to funguje?
Naše společnost vlastní řadu serverů umístěných v bezpečí střežené serverovny na páteři českého internetu. Každý uživatel z Vaší firmy potřebuje pouze běžný počítač a běžně rychlé připojení k internetu (například ADSL). Veškerá práce probíhá na dálku, každý uživatel je v průběhu své práce připojen internetem přes zabezpečenou virtuální privátní síť do serverovny společnosti TouchWARE s.r.o.

Co už nebudete potřebovat?
Nebudete muset kupovat velmi nákladné servery: každý server musí být velmi výkonný a spolehlivý, hardware, na kterém servery běží, je proto velmi drahý. Drahý je však též software, nutný k jeho fungování. A drahá je též instalace a následná správa. Nákup serverů tedy vyžaduje velmi vysoké vstupní náklady.

Ekonomické a ekologické řešení
My Vám nabízeným řešením umožňujeme rozložení nákladů v čase. Vaše celkové výdaje pravděpodobně v součtu zdaleka nedosáhnou nákladů, které byste museli vynaložit za nákup nových serverů, jejich instalaci a správu. Společnost TouchWARE s.r.o. nese náklady na pořízení serverů, jejich instalaci, správu, upgrady a v neposlední řadě též na jejich běžný provoz - například na elektrickou energii, na klimatizování místnosti, ve které servery běží atp.

Všechna data v bezpečí
Všechna data na našich serverech jsou vždy uložena v RAIDových polích, jsou proto chráněna proti případnému selhání hardwaru. Navíc jsou též automaticky zálohována několikrát denně na naše pole zálohovacích serverů. Vaše data budou proto v bezpečí.

Ideální řešení pro mobilní kancelář
Pokud navíc ve Vaší firmě převažuje požadavek na mobilní uživatele, je pro Vás toto řešení jednoznačně řešením nejlepším. Pokud byste totiž chtěli zajistit všem uživatelům dostatečně rychlé připojení,musel by Váš vlastní server disponovat tak rychlou linkou v odchozím směru, jaký je součet všech internetových přípojek jednotlivých uživatelů. Takto rychlé internetové linky jsou často velice drahé, nebo dokonce mohou být ve Vaší lokalitě nedostupné.