Profesionální IT služby

Pošta

Pošta s technologií IMAP

Všechny Vaše e-maily neustále k dispozici
Tato služba Vám umožňuje uchovávat všechny Vaše e-maily na serverech společnosti TouchWARE, s.r.o. takovým způsobem, že se k nim dostanete odkudkoli ze světa. Hlavní výhodou této služby je to, že ve všech Vašich počítačích, mobilních telefonech, PDA i na webových stránkách uvidíte všechny Vaše přijaté i odeslané e-maily. Na Vaše přání je dokonce možné Vám nahrát na naše servery též všechny Vaše starší, již stažené, e-maily, které dnes máte uložené pouze v jednom z Vašich počítačů1).

Jak to funguje?
Vzhledem k tomu, že všechny Vaše e-maily budou uloženy na našich serverech, uvidíte je stejně na všech Vašich počítačích, mobilních telefonech, PDA i na webových stránkách. Pokud tedy email jednou vymažete, nezobrazí se Vám už ani na Vašich ostatních počítačích, a pokud na e-mail odpovíte, tak na všech počítačích uvidíte, kdy a jak jste na tento email odpověděli.

E-maily v podsložkách? Žádný problém!
TouchWARE IMAP navíc umožňuje, abyste na našich serverech měli všechny Vaše e-maily zařazené do různých podsložek tak, jak jste zvyklí. Můžete si tedy vytvářet různé podsložky e-mailů a e-maily si v nich třídit. Třídicí pravidla Vám nastavíme podle Vašich požadavků tak, aby se nově doručená pošta zatřizovala do Vámi zvolených kategorií automaticky1).

On-line přístup k odchozí poště!
Samozřejmostí je ukládání odchozí pošty, takže pokud například na Vašem PC v práci někomu z Outlook Expressu/Outlooku/Netscape Mailu odešlete e-mail, můžete se podívat večer z domova přes Váš internetový prohlížeč či Outlook/Netscape na to, co jste dotyčnému adresátovi během dne odeslali.

Trik pro mobilní uživatele - velké maily nejprve jen v náhledu
Další možnost služby IMAP ocení zejména mobilní klienti, neboť TouchWARE IMAP nestahuje všechny emaily do Vašeho notebooku okamžitě po spuštění poštovního klienta, ale stahuje nejprve jen záhlaví zpráv. Celé zprávy se Vám stáhnou až po otevření zprávy. Nestahujete tak přes mobilní připojení velká a "drahá" data a stahování e-mailů Vás tedy ani nijak neobtěžuje, protože pouhý náhled na hlavičky je rychlý.

Soukromá data v bezpečí
Na rozdíl od standardních poštovních schránek je vybírání a prohlížení pošty po celé cestě mezi našimi servery a Vaším PC šifrováno silnou šifrou, takže Vaše e-maily nemůže odposlouchávat žádný nezvaný host.

Nadstavbové funkce
Na našich serverech si k Vaší poštovní schránce TouchWARE IMAP můžete zřídit dle Vašeho přání automatické přeposílání na základě filtračních pravidel či dokonce kontrolu na duplicitní e-maily. Nebudou Vás pak nepříjemně obtěžovat e-maily, které Vám již byly doručeny, protože máte nastaveno přeposílání pošty od někoho z kolegů, kdo byl též mezi adresáty dané zprávy. Automatická archivace starších e-mailů Vám prodlouží životnost datových souborů Vašeho poštovního klienta (typicky Microsoft Outlook / Outlook Express - limit 2GB) a zrychlí práci s Vašimi e-maily.

Možnost volby
Služba TouchWARE IMAP se dá kombinovat se službou TouchWARE IMAP+, která v sobě navíc obsahuje možnost serverových kontaktů a kalendářů. Stejně tak se dá kombinovat s klasickými poštovními schránkami na technologii POP3, které od nás získáte automaticky a zdarma v rámci služby TouchWARE Domain Hosting. Všechny typy poštovních schránek jsou automaticky chráněny antivirovou a antispamovou kontrolou.